Dofinansowanie

 

Flash-Butrym Spółka Jawna realizuje projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z poddziałania 1.1.1. Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa, pt. „Opracowanie innowacyjnej technologii MapRE równomiernego rozkładu światła na obiektach 3D ze zmianą kierunku ekspozycji.” Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój w ramach konkursu NCBR Szybka Ścieżka

Celem projektu jest opracowanie i budowa lampy oświetlenia scenicznego w technologii MapRE, z ruchomą głowicą 4D, z innowacyjnym systemem dystrybucji i kształtowania wiązki światła LED, umożliwiająca m.in równomierny rozkład oświetlenia na powierzchniach 3D, ze zmianą kierunku ekspozycji.

Wynikiem opracowania technologii MapRE będzie lampa z ruchomą głowicą 4D z innowacyjnym systemem dystrybucji i kształtowania wiązki światła LED, umożliwiając równomierny rozkład oświetlenia na pow. 3D, pracująca z parametrami umożliwiającymi rejestrację i emisję telewizyjną bez zakłóceń.

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

Projekt realizowany w ramach konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju: Szybka Ścieżka.

Całkowita wartość projektu: 10 553 031,09 zł
Wkład Funduszy Europejskich: 7 994 353,30 zł

www.ncbr.gov.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl