Blinder COB 1kW

Dostępność: w sprzedaży
ilość szt.

Opis

Stary kod produktu: [BX1000]

Zobacz również Blinder LED Bar COB 1kW

Wyjątkowe urządzenie o mocy 1kW zbudowane w oparciu o 4 diody COB w postaci dużego blindera LED. Zapewnia niespotykaną jasność, wygodne sterowanie i szereg użytecznych funkcji. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i szybkości montażu w dużych instalacjach. Zastosowany system MultiBolt umożliwia łączenie wielu urządzeń w bloki.

Najnowsza seria produktów zaprojektowanych i wykonanych w Polsce to gwarancja wysokiej jakości i niezawodności. Szereg nowoczesnych funkcji zastosowanych w urządzeniach z serii Flash Professional w połączeniu z wytrzymałą konstrukcją oraz uniwersalnością zapewnia wygodę użytkowania oraz najwyższą jakość efektów świetlnych w niemal każdych warunkach.

Nowoczesna, autorska elektronika

Urządzenia wyposażone są w moduł sterowania z autorskim oprogramowaniem stworzonym z myślą o uniwersalności i wygodzie obsługi zastosowanych zaawansowanych funkcji i ustawień.

W urządzeniach zastosowane zostały unikalne w tej klasie funkcje regeneracji sygnału DMX oraz elektronicznego zabezpieczenia przed przegrzaniem. Pozwala to na bezproblemową instalację bez konieczności stosowania dodatkowych układów.

Funkcje i efekty

Aby sterować urządzeniami Flash Professional możesz wybrać jeden z kilku wygodnych trybów DMX z różnym ustawieniem kanałów – standardowym lub dla zaawansowanych użytkowników.

Źródła światła w postaci diod LED podzielone zostały sekcje, co otwiera całkowicie nowe możliwości w kreowaniu skomplikowanych, barwnych prezentacji oraz niespotykanych efektów. Dodatkowo układ kanałów DMX jest analogiczny dla wszystkich urządzeń z serii Flash Professional, co ułatwia korzystanie z kolekcji składającej się z różnych modeli a także dołączanie kolejny urządzeń z serii do posiadanej kolekcji.

 

Dane techniczne

Cena Cennik PLN MiP website
----- PARAMETRY TECHNICZNE -----
Pobór mocy 1000W
Napięcie zasilania 100 - 245V
Częstotliwość napięcia 50/60Hz
Typ diody COB
Ilość diod 4
Moc diody 200W
Wyświetlacz LCD Matrycowy
----- PARAMETRY UŻYTKOWE -----
Barwa RGBW
Strumień świetlny 43 200lm
ZOOM Nie
Kąt świecenia (min) 37°
Kąt świecenia (max) 37°
Ściemnianie Płynne: 0 - 100%
Filtr FROST Nie
Regulacja ostrości (FOCUS) Nie
Ilość kanałów DMX 6 / 8 / 24 / 32
Standard DMX DMX 512
Sterowanie 4 przyciski
Tryby pracy DMX512, Auto, Sound-controlled, Manual color, Master, Slave
Funkcje Regeneracja sygnału DMX, Elektroniczne zabezpieczenie przed przegrzaniem
----- ZŁĄCZA -----
AC IN powerCON
DMX IN XLR - 3 pin
DMX OUT XLR - 3 pin
----- PARAMETRY FIZYCZNE -----
Stopień ochrony IP IP20
Rodzaj obudowy Aluminium
Chłodzenie Aktywne
Wysokość [cm] 34
Szerokość [cm] 30,5
Głębokość [cm] 19,5
Waga [kg] 8,5
Waga z opakowaniem [kg] 15,8

Informacje o produktach prezentowane na stronie nie stanowią oferty i nie mogą być podstawą reklamacji. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy zgodności opisu ze stanem faktycznym. Przed zakupem należy zweryfikować podane informacje, w szczególności te, które dotyczą istotnych parametrów technicznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl